Služby

 
Zprovoznění
kotle

Uvedení plynového kotle do provozu

Při instalaci nového plynového kotle je nutné kotel seřídit na potřebný výkon, odzkoušet veškeré bezpečnostní prvky, zkontrolovat těsnost všech plynových dílů kotle i těsnost připojení na rozvod plynu, zkontrolovat těsnost okruhu vytápění, případně i těsnost okruhu ohřevu užitkové vody. Každý nově namontovaný kotel je nutné uvést do provozu servisním technikem, jinak se na kotel nevztahuje záruka.
Revize
a servis

Pravidelné servisní prohlídky

V období od 1.3. do 31.8. je servisní prohlídka vašeho kotle levnější o 300Kč. Váš kotel je v provozu celoročně, protože ohřívá i teplou užitkovou vodu, proto nečekejte s revizí až na podzimní měsíce, kdy jsou upřednostňovány opravy nefunkčních kotlů a uvádění nových kotlů do provozu, tudíž i termíny revizí jsou několikanásobně delší než v letních měsících.

Nechce se vám každý rok myslet na termín servisní prohlídky? Rádi vás zařadíme do naší databáze a sami se vám ozveme a domluvíme vám vyhovující termín.
 
 
Opravy
kotlů

Opravy plynového kotle

Jaké jsou výhody pokud patříte mezi naše stálé zákazníky a necháváte svůj kotel pravidelně servisovat?
Regulace Kotel je možné řídit pouze termostatickými ventily na radiátorech, ale v tomto případě jede kotel nepřetžitě 24h/den 7 dní v týdnu. Daleko lepší je zvolit třeba jen jednoduchou regulaci v podobě obyčejného pokojového termostatu, výrazně tím snížíte náklady na vytápění. Naše firma vám nabízí nejrůznější možnosti regulací vašeho kotle.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Proč Plynoservis Brno

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

Přes 20 let
zkušeností

Spokojení
zákazníci

Servisujeme
široké spektrum kotlů

Sezónní
slevy

Široká nabídka
služeb